Ostatnia aktualizacja: 2019-01-17 09:39.05
[o] Przesuń formularz

Maszyny dostępne od ręki

Zlecenie wyszukiwania

Nie znalazłeś odpowiedniej maszyny?

Umieść swoją wybraną maszynę na naszej liście wyszukiwania! Otrzymasz informację, jeśli takową znajdziemy.

Oferty specjalne

Partia specjalna, wyprzedażowa, artykuły promocyjne, okazje.

FAQ - pytania i odpowiedzi
Odpowiedzi na najczęściej stawiane przez naszych klientów pytania znajdują się na liście FAQ "Frequently asked questions":
Brak odpowiedzi na Twoje zapytanie!
Napisz do nas, postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania!

Wiele funkcji jak np. "Podgląd cen" z powodów technicznych możemy udostępnić tylko zarejestrowanym użytkownikom. Rejestracja na Giełdzie Maszyn Nr.1 jest oczywiście bezpłatna i działa w oparciu o zasadę „Confirmed Opt-in". Oznacza to, że przesyłamy maila potwierdzającego Twoją rejestrację. Zwróć uwagę na prawidłową pisownię swojego adresu mailowego.

Pytania ogólne

Na ile aktualne są oferty maszyn na Nr.1?

Oferty na stronie internetowej Giełda maszyn używanych Nr.1 są na bieżąco aktualizowane! Na stronie, z lewej u góry, znajdziesz datownik, który informuje o dacie ostatniej aktualizacji.

W jaki sposób mogę zarejestrować się na stronie internetowej Giełda maszyn używanych Nr.1?

Po prostu kliknij na "Utwórz nowego konto użytkownika" i w tym momencie możesz utworzyć swoje osobiste konto użytkownika i zagwarantować sobie wiele korzyści np. możliwość "Podglądu cen".

Co w przypadku zapomnienia hasła?

Przy każdy logowaniu się wyświetli się link "Nie pamiętam hasła". Tam wprowadzisz swój adres mailowy i otrzymasz hasło mailowo.

Pytania odnośnie maszyn

W jaki sposób mogę obejrzeć cenę wybranej maszyny?

W przypadku, jeśli w naszej ofercie znalazłeś swoją wymarzoną maszynę, kliknij na klawisz "Podgląd ceny". Jeśli w tym momencie jeszcze nie jesteś zalogowany, względnie zarejestrowany otwórz okno "Utwórz nowe konto użytkownika" gdzie będziesz mógł się zalogować względnie zarejestrować. (W jaki sposób mogę zarejestrować się na stronie internetowej Giełda Maszyn Nr.1?)

W jaki sposób mogę obejrzeć zestawienie kilku maszyn z cenami?

Do tego służy funkcja "Cennik ekspresowo". Po wypełnieniu formularza, otrzymasz mailowo cennik na wybrane maszyny. W jaki sposób możesz zarezerwować wybraną maszynę? W naszej ofercie znalazłeś interesującą maszynę i chcesz ją zarezerwować. Kliknij na klawisz "Rezerwuję maszynę". Wybrana przez Ciebie maszyna będzie przez 48 godzin dla Ciebie zarezerwowana (przedsprzedaż w każdym czasie zastrzeżona)

W jaki sposób możesz kupić wybraną maszynę?

W naszej ofercie znalazłeś interesującą maszynę? Kliknij na klawisz "Kupuję online", po tym w formularzu wyświetlą się kolejne wskazówki i już Twoja wymarzona należy do Ciebie.

Jak otrzymam dalsze informacje dotyczące mojej wybranej maszyny?

Znalazłeś w naszej ofercie wymarzoną maszynę i chciałbyś otrzymać jeszcze więcej informacji na jej temat lub porozmawiać z naszym doradcą technicznym? Kliknij na klawisz "Serwis telefoniczny", wprowadź swoje dane w formularzu, a Twój doradca jak najszybciej zgłosi do Ciebie telefonicznie.

Nie znalazłem interesującej mnie maszyny, z jakich możliwości mogę jeszcze skorzystać?

Nie znalazłeś interesującej maszyny w naszej ofercie? Wówczas najlepiej zleć wyszukiwanie. Kliknij na "Życzę sobie" zlecenia wyszukiwania, wprowadź do formularza swoje dane oraz dokładne kryteria, a my zgłosimy się do Ciebie, jak tylko znajdziemy ofertę maszyny, odpowiadającą Twoim wymaganiom.

Pytania techniczne

Jaką rozdzielczość musi posiadać mój monitor?

Przynajmniej 1024x768 pixel. To możecie Państwo skontrolować względnie dopasować w Windows 95/98/Me/XP/2000 pod funkcją „Zgłoszenie“.

Na co muszę zwrócić uwagę przy ustawieniach swojej przeglądarki?

Funkcje oprogramowania „Java" i "Java Script" muszą być aktywne.

Co możesz zrobić w razie problemów z funkcjonowanie lub wyświetlaniem?

Testujemy standardowe przeglądarki internetowe(Windows: Mozilla Firefox i Internet Explorer (>7!), Mac: Safari, Mozilla Firefox) w aktualnych wersjach, z normalnym ustawieniem zabezpieczeń w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności. W przypadku wystąpienia problemów możesz zmienić ustawienia zabezpieczeń przy swojej przeglądarce internetowej i sprawdzić pod kątem ogólnie stosowanych ustawień: Internet Explorer 7 Instrukcja kontroli: Część 1: kliknij na klawisz Dodatki -> Opcje internetowe -> Bezpieczeństwo -> „Wszystkie strefy ustaw na poziomie standardowym" -> „OK" lub „Zastosuj" Część 2: kliknij na klawisz Dodatki -> Opcje internetowe -> Prywatność -> wybierz „Średni" -> „Zastosuj" lub „OK".

Jakie przeglądarki są zalecane, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony internetowej?

Internet Explorer od wersji 8.0, Mozilla Firefox od wersji 3.0, jak również aktualna wersje Chrome Safari.